wkretarka

WYNAJEM SPRZĘTU

Do Państwa dyspozycji oferujemy świetnej klasy sprzęt budowlany i ogrodniczy. W naszym geście jest również fachowe doradztwo w zakresie doboru najbardziej odpowiadającego sprzętu.

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego każdego traktujemy indywidualnie, polecając jedynie, najlepsze, sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

Dysponujemy sprzętem renomowanych producentów, aby zagwarantować klientom wygodną, szybką i efektywną pracę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

SPRZEDAŻ I SERWIS OKIEN PCV

Prowadzimy sprzedaż i serwis okien znanych i renomowanych producentów. Zapewniamy błyskawiczną reakcję i naprawę uszkodzonych okien.

Wymiana okien plastikowych to tylko pozornie proste zadanie. Warto mieć na uwadze, że źle osadzone okna mogą pociągnąć za sobą dodatkowe koszta. Dlatego warto zaufać specjalistom i nie narażać się na finansowe straty.

ELEWACJE I DOCIEPLENIA

Wykonujemy docieplenia budynków dowolnego przeznaczenia zgodnie z technologią producenta materiału. Usługę wykonujemy tylko na profesjonalnych przycinarkach termicznych do styropianu. Wszystkich zainteresowanych wykonaniem profesjonalnej usługi zapraszam do kontaktu i umówienia na bezpłatną wycenę oraz konsultacje.

PRODUKCJA MOSKITIER

Zajmujemy się produkcją moskitier ramowych dostępnych w kolorach ramki – biały, brąz, orzech , złoty dąb. Wykonujemy moskitier w ramkach aluminiowych odpornych na warunki atmosferyczne oraz siatkę z włókna szklanego. Zapraszam do skorzystania z pomiaru i zamontowania produktu.